Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku. Czy widzieliście co się stało?

27 września 2019 roku o godzinie 19:20 w Trzebieńczycach na ulicy Wadowickiej (droga krajowa 28) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął 16–letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.

Fot. Małopolska Policja

Jak wstępnie ustalili policjanci, 19–letni mieszkaniec gminy Zator kierując samochodem audi podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka motocyklem (składakiem), którym kierował 16–letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.

W wyniku zderzenia 16–latek poniósł śmierć na miejscu. Natomiast do szpitala z obrażeniami ciała została zabrana 18–letnia pasażerka audi.

Na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, w celu ustalenia dokładnych okoliczności tej tragedii drogowej.

Policjanci prowadzący śledztwo w sprawie tego wypadku apelują do świadków zdarzenia, w tym przede wszystkim kierowcy pojazdu wyprzedzanego przez samochód marki audi o kontakt osobisty z oświęcimską Policją, lub telefoniczny pod numer 33 847 52 80 lub pod numer alarmowy 112.

Źródło: Małopolska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE