Od ponad 3 miesięcy poszukuje jej policja. Znane są nowe fakty

Do sądu trafił wniosek o wydanie listu żelaznego dla poszukiwanej Magdaleny Kralki. Jest to dokument zapewniający oskarżonemu przebywającemu za granicą pozostawanie na wolności do czasu prawomocnego ukończenia postępowania.

Fot. poszukiwani.policja.pl

Według Gazety Krakowskiej kobieta miała stać na czele grupy przestępczej, która zajmowała się sprowadzaniem narkotyków z Hiszpanii na Pomorze i do Małopolski.

Z informacji gazety wynika, że Magdalena Kral działała w grupie m. in. z Adrianem Z., pseudonim „Zielony”. Był on jednym z liderów pseudokibiców Cracovii. W grudniu 2017 roku został zastrzelony przez policyjnych antyterrorystów.

30-latka jest poszukiwana na podstawie listu gończego wydanego przez Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie. Wg. ustaleń policji Magdalena Kralka ukrywa się poza Europą.

KRALKA MAGDALENA

Drugie imię: RENATA
Imię ojca: JACEK
Imię matki: RENATA
Nazwisko panieńskie matki: CIARANEK
Płeć: kobieta

Miejsce urodzenia: KRAKÓW
Data urodzenia: 1988-11-15
Ostatnie miejsce zameldowania: IWANOWICE WŁOŚCIAŃSKIE
Obywatelstwo: POLSKA

Podstawa poszukiwania przez jednostki policji KK KWP Kraków Sekcja ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109 telefon: (0-12) 615 5510 email: [email protected]

Poszukiwana na podstawie Art. 258 § 3 Zakładanie lub kierowanie grupą albo związkiem określonymi w art. 258 § 1, w tym mającymi charakter zbrojny.

Poszukujące jednostki policji: KK KWP Kraków

Podstawy poszukiwań: Art. 258 § 3 Zakładanie lub kierowanie grupą albo związkiem określonymi w art. 258 § 1, w tym mającymi charakter zbrojny

 

Za 30-latką wydany został Europejski Nakaz Aresztowania. Jest poszukiwana czerwoną notą Interpolu.

Policja przypomina, że za ukrywanie poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Źródło: poszukiwani.policja.pl / Gazeta Krakowska

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE