Zgroza i ohydztwo! Narkoman trzymał w zamrażarce 18 głów

Gorliccy policjanci zatrzymali 26–latka z gminy Sękowa, który na terenie leśnym w pobliżu swego miejsca zamieszkania uprawiał krzewy konopi oraz posiadał susz konopi.

Fot. pixabay.com

Ponadto w trakcie przeszukania domu mężczyzny policjanci znaleźli nielegalnie posiadaną broń, amunicję, głowy koźląt sarny wraz z porożami oraz mięso z jelenia.

W ubiegły piątek (27. września) policjanci Wydziału Kryminalnego gorlickiej komendy Policji ustalili, że na terenie leśnym w gminie Sękowa może znajdować się plantacja konopi.

W oddalonym od drogi lesie funkcjonariusze znaleźli ogrodzone i monitorowane poletko na którym rosło 47 krzewów konopi. Ustalenia pracujących nad sprawą policjantów doprowadziły do osoby, która miała trudnić się tym przestępczym procederem.

Jeszcze tego samego dnia policjanci złożyli wizytę 26–latkowi z gminy Sękowa. W trakcie przeszukania domu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli 5 suszących się łodyg konopi wraz z kwiatostanami, a także nielegalnie posiadaną broń i amunicję.

W znajdujących się w domu zamrażarkach policjanci ujawnili 18 głów koźląt sarny wraz z porożami oraz kilkadziesiąt kilogramów mięsa z dzikiej zwierzyny. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Prokurator postawił mu kilka zarzutów: nielegalnej uprawy konopi, posiadania narkotyków, nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz kłusownictwa.

Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec 26-latka areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Małopolska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE