Policja poszukuje sprawcy śmierci rowerzysty. Pomożecie?

Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie poszukuje kierowcy samochodu Toyota Rav4, który w dniu 7 października o godz. 21:10 potrącił rowerzystę na drodze wojewódzkiej nr 780 w miejscowości Kwaczała.

Fot. Facebook Małopolska Policja

Kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wyznaczył nagrodę finansową dla osoby, która wskaże zbiegłego kierowcę.

Z zebranych informacji wynika, że 50-latek jadąc na rowerze drogą wojewódzką 780 pomiędzy miejscowością Kwaczała i Babice został potrącony przez samochód jadący w tym samym kierunku. Kierujący tym samochodem nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanemu uciekając z miejsca zdarzenia.

Pojazd, którym poruszał się sprawca wypadku to Toyota Rav4, koloru ciemnego, model 3 – po liftingu, rocznik 2010-2012. Samochód posiada uszkodzenia przedniej części pojazdu w postaci rozbitego reflektora i uszkodzonego zderzaka. Niewykluczone są inne uszkodzenia pojazdu w postaci np. rozbitej przedniej szyby.

Policjanci zwracają się prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kierowcy toyoty i proszą o pilny kontakt pod numerem telefonu 32-6246-200.

Nadinsp. Krzysztof Pobuta Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże Policji w tej sprawie i wskaże poszukiwanego kierowcę.

 

Źródło: Małopolska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE