Policja szuka złodziei, którzy ukradli dwa samochody, rozbli je i porzucili

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawców, którzy w nocy z 9 na 10 października 2019 dokonali krótkotrwałego użycia, a następnie uszkodzenia dwóch pojazdów.

Fot. Policja Oświęcim

Do obu zdarzeń doszło w nocy z środy na czwartek. Sprawca, z terenu parkingu przy ulicy Kościuszki w Kętach skradł lawetę marki Ford Transit, którą następnie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji przy ulicy Staszica w Nowej Wsi.

Z kolei z terenu jednej z posesji w Nowej Wsi został skradziony samochód marki Ford S-Max, który sprawcy porzucili na terenie Kęt również w stanie uszkodzonym.

Na miejscu obu zdarzeń technik kryminalistyki przeprowadził szczegółowe oględziny zabezpieczając ślady, które aktualnie są weryfikowane w celu ustalenia sprawców.

Policjanci podejrzewają, że obu zdarzeń mogli dokonać ci sami sprawcy.

Policjanci poszukują sprawców krótkotrwałego użycia i uszkodzenia obu pojazdów, jednakże apelują również o kontakt osobisty lub telefoniczny (pod numer 33 845 33 22) do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu personaliów sprawców.
Policjanci zapewniają anonimowość i zwracają się również z apelem do właścicieli pojazdów o zamykanie samochodów i nie pozostawianie w nich kluczyków, dokumentów oraz innych cennych przedmiotów.

Źródło: Policja Oświęcim

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE