Spotkanie z Noblistką – Olgą Tokarczuk. Jak zdobyć wejściówkę

Olga Tokarczuk przyjęła zaproszenie Festiwalu Conrada i Wydawnictwa Literackiego i spotka się ze swoimi czytelnikami już w tę sobotę – 26 października, o godz. 15:00. Następnego dnia, w niedzielę 27 października od godz. 10:00, Noblistka będzie podpisywała egzemplarze swoich powieści.

Fot. Festiwal Conrada/ materiały prasowe / krakow.pl

26 października, godz. 15:00, Sala Audytoryjna im. Krzysztofa Pendereckiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków – tę datę i adres trzeba zapisać w festiwalowym kalendarzu. Właśnie wtedy Olga Tokarczuk, wybitna polska powieściopisarka, która przed kilkoma dniami została uhonorowana Nagrodą Nobla w dziedzinie literatury, porozmawia z festiwalową publicznością.

Akademia Szwedzka wyróżniła pisarkę „za wyobraźnię narracyjną, która z encyklopedyczną pasją pokazuje przekraczanie granic jako formę życia”, przyznając jej Nagrodę Nobla za 2018 rok!

To moment wyjątkowy nie tylko dla samej autorki, dla kultury polskiej, ale też i dla nas – czytelników, którzy wspierają autorkę od czasów „Podróży ludzi księgi”, przez „Prawiek i Biegunów”, aż po „Księgi Jakubowe”. Dlatego to ważne, żeby na pierwszym krakowskim spotkaniu wybrzmiały właśnie czytelnicze głosy.

Chcesz zapytać o wrażenia po ogłoszeniu werdyktu, o warsztat pracy, a może o inspiracje, czy po prostu zwykłą codzienność? Napisz na adres: [email protected] do czwartku do godz. 18.00.

By spotkać się z Olgą Tokarczuk trzeba pobrać darmową wejściówkę za pomocą portalu Evenea lub w stacjonarnie w Punktach InfoKraków – szczegóły na stronie Festiwalu Conrada.

Na jedną osobę przypada jedna wejściówka.

Wejście do ICE Kraków będzie otwarte od godz. 13:00.

 

Źródło: krakow.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE