Damskiemu bokserowi grozi teraz 5 lat więzienia

W miniony weekend, w jednym z lokali na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska doszło do kradzieży. Złodziej okradł dwie młode kobiety, mieszkanki powiatu nowotarskiego.

Fot. Małopolska Policja

Jedna z pokrzywdzonych straciła całą torebkę, natomiast druga wartościowe przedmioty ze swojej torebki. Kiedy kobiety zorientowały się, że padły ofiarami kradzieży w pierwszej kolejności zwróciły się do ochrony lokalu.

Pracownicy ochrony przejrzeli monitoring i błyskawicznie wytypowali sprawcę. Okazało się, że mężczyzna nadal jest w lokalu. Sprawca został ujęty i przekazany policjantom.

Funkcjonariusze skierowani na miejsce ustalili, że 18-letni mieszkaniec powiatu kazimierskiego wykorzystał chwilową nieobecność kobiet i ukradł z pozostawionej w loży torebki telefon komórkowy, portfel z dokumentami oraz 150 złotych. Drugą torebkę zabrał z loży, a następnie w łazience mieszczącej się w lokalu sprawdził jej zawartość, po czym zabrał legitymację uczniowską oraz drobne pieniądze.

Podczas kontroli osobistej 18-latka, mundurowi ujawnili część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty, do których się przyznał.

Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Źródło: Małopolska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE