Znamy szczegóły makabrycznego zderzenia z ciężarówką. Cztery ofiary śmiertelne zmiażdżone na miejscu, po piątą przyleciał śmigłowiec

Wczoraj, 24 października 2019 roku, około godz. 17:25, w miejscowości Niegardów Kolonia na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 1235 K z drogą gminną doszło do zderzenia osobowego bmw (wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej) z ciężarowym manem.

Fot. Małopolska Policja

W wyniku zdarzenia 4 osoby poniosły śmierć na miejscu: kierujący bmw 57-letni mężczyzna oraz troje pasażerów, tj. mężczyzna w wieku 58 lat i dwie kobiety w wieku 65 i 45 lat.

Ofiary wypadku to mieszkańcy pow. brzeskiego.

W wyniku wypadku ciężkich obrażeń ciała doznała piąta pasażerka bmw, 20-letnia mieszkanka pow. proszowickiego, która śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Krakowie.

29-letni kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł poważniejszych obrażeń. Był trzeźwy. Został również zabrany do szpitala.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora i w obecności biegłego sądowego przez kilka godzin pracowali policjanci i strażacy.

Na czas prowadzonych czynności, w tym oględzin pojazdów i miejsca zdarzenia do godziny 1:30 droga była całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się objazdami.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa Kraków Nowa Huta.

 

Źródło: Małopolska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE