Czołowy wypadek na górskiej drodze. Małe dziecko w szpitalu

Jesienna aura nie sprzyja bezpieczeństwu.

Fot. Facebook Policja Zakopane

Do kolejnego groźnego zdarzenia drogowego doszło po godzinie 15. na drodze prowadzącej do Morskiego Oka w rejonie Brzezin.

Dwie poszkodowane osoby w tym 9-letnie dziecko trafiły do szpitala.

Tuż po godzinie 15. na drodze prowadzącej z Zakopanego w kierunku Morskiego Oka doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierująca volkswagenem straciła kontrolę nad pojazdem doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem z naprzeciwka.

Kierowca z Czech podróżujący skodą nie mógł już uniknąć zderzenia. W efekcie samochody zostały mocno rozbite, a dwie osoby trafiły do zakopiańskiego szpitala. Okazało się, że 9-letnie dziecko ma tylko ogólne obrażenia.

Wszyscy podróżujący samochodem byli zapięci pasami bezpieczeństwa i dzięki temu uniknęli poważnych obrażeń z wyjątkiem ogólnych stłuczeń i zadrapań. Kierowcy byli trzeźwi.

Najprawdopodobniej za spowodowanie kolizji kobieta z Bukowiny Tatrzańskiej zostanie ukarana mandatem karnym.

To niestety kolejne zdarzenie drogowe w powiecie tatrzańskim. Policja apeluje do kierowców, aby dostosowali prędkość do aktualnie panujących warunków drogowych.

Opady deszczu, niskie temperatury i mgła nie sprzyjają kierowcom na Podhalu. Warunki drogowe pogarszają się coraz bardziej.
Dołączamy się do apelu o rozwagę.

Źródło: Policja Zakopane

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE