Starsza kobieta wpadła do głębokiej studni. Akcja policji, straży pożarnej i ratowników medycznych

Dziś rano policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni interweniowali w sprawie 62–letniej mieszkanki Osieka, która wpadła do studni.

Dzięki szybkiej reakcji rodziny oraz profesjonalnie przeprowadzonym działaniom ratowniczym kobieta w porę trafiła pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło w Osieku. Z informacji uzyskanych od operatora Centrum Powiadamiania Ratunkowego wynikało, że do studni znajdującej się na terenie posesji wpadła kobieta. Na miejsce natychmiast ruszyły służby ratunkowe.

Strażacy z PSP Oświęcim oraz OSP Osiek używając lin ratowniczych wydobyli 62-latkę z 7 metrowej studni, w której znajdowało się około 1 metra wody.

Z rąk strażaków wyziębiona kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych, którzy przewieźli ją do szpitala. W trakcie czynności na miejscu policjanci ustalili, że w chwili zdarzenia kobieta przebywała w piwnicy. Tuż przed godziną 8:00 domownicy usłyszeli jej wołanie o pomoc. Kiedy pospieszyli z pomocą odnaleźli 62–latkę na dnie studni znajdującej się w jednym z pomieszczeń piwnicznych.

Źródło: Małopolska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE