Utrudnienia na lotnisku

Dzisiejszej nocy (6/7. 11.), Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaplanowała prace w rejonie Węzła Kraków Balice.

Fot. Kraków w Pigułce

Pasażerowie udający się na lotnisko lub z lotniska, mogą napotkać utrudnienia wymuszające objazdy.

Prace będą prowadzone w godzinach 20:00 – 6:00 i podzielone będą na etapy. Pasażerowie udający się na lotnisko lub z lotniska, mogą napotkać utrudnienia związane z wyłączeniem z ruchu łącznic autostradowych oraz czasową zmianą organizacji ruchu, wymuszające objazdy. Konieczne jest więc zaplanowanie dłuższego czasu dojazdu na lotnisko lub wybranie w tych dniach trasy alternatywnej.

Od 6.11.2019 godz. 20:00 do 7.11.2019 godz. 6:00

Utrudnienia w trakcie prowadzenia prac na łącznicy relacji Balice-Katowice: zamknięcie możliwości wjazdu z DW774 na autostradę A4 w kierunku Katowic. Objazd wyznaczony poprzez wjazd sąsiednim skrzyżowaniem (rondo) z DW774 na autostradę A4 w kierunku Krakowa, następnie poprzez wykonanie manewru zawracania na węźle Kraków Bielany, powrót na autostradę A4 w kierunku Katowic. Po zakończeniu robót ruch zostanie przywrócony na zamkniętych częściach jezdni łącznicy wraz z wprowadzeniem tymczasowego oznakowania, które pozostanie do momentu wykonania oznakowania poziomego.

 

Źródło: krakowairport.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE