„Granie na SZCZekanie” – wyjątkowy koncet i akcja pomocy zwierzętom

We wtorek, 12 listopada o godz. 18.30 w teatrze im. Juliusza Słowackiego odbędzie się już po raz trzydziesty pierwszy koncert „Granie na SZCZekanie”. To charytatywna impreza, z której dochód zostanie przekazany na rzecz Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Fot. pixabay.com

Także w tym roku najwięksi artyści polskiej sceny zdecydowali się wesprzeć zwierzaki ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Na deskach teatru usłyszymy Krzysztofa Cugowskiego, Ewę Błachnio i Muzikantów, Roberta Chojnackiego, Future Folk, Olę Królik i Jacka Królika, Kasię Moś, Mirosława Hady, Tomasza Kałwaka, Łukasza Adamczyka, Renatę Żełobowską–Orzechowską, Mariusza Pędziałka, Magdę Hanausek oraz Nadię Socha.

Koncert uświetni również występ gościa-niespodzianki. Całość tradycyjnie poprowadzi jeden z pomysłodawców imprezy i miłośnik zwierząt – Łukasz Lech. Dochód z koncertu oraz odbywającej się w jego czasie aukcji, przeznaczony zostanie na zakup wanny do rehabilitacji do ambulatorium Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Organizatorami koncertu są Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Łukasz Lech. Wydarzenie patronatem honorowym objęli prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oraz duszpasterz artystów ks. infułat Jerzy Bryła.

 

 

Źródło: krakow.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE