Groźny wypadek na drodze krajowej. Dwie osoby w szpitalu

Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Groń na drodze krajowej K-49. Opel po kolizji z suzuki uderzył w drzewo. Dwie ranne osoby trafiły do szpitala.

Fo. Facebook Policja Zakopane

W poniedziałek po godzinie 14. w miejscowości Groń na drodze krajowej K-49 doszło do groźnego wypadku drogowego. Tatrzańscy policjanci odebrali zgłoszenie, że na prostym odcinku drogi opel uderzył w drzewo, a na poboczu w rowie leży suzuki. W pojazdach znajdowały się dwie ranne osoby.

Na miejscu bardzo szybko znalazły się służby ratunkowe, które udzieliły pomocy poszkodowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów zakopiańskiej drogówki wynika, że 36-letni kierowca opla podczas przeprowadzonego manewru wyprzedzania suzuki, którego kierowca miał sygnalizować zamiar skrętu w lewo, doprowadził do zderzenia pojazdów.

Uderzone w bok suzuki wpadło do rowu przewracając się, natomiast rozpędzony opel uderzył w drzewo. Kierowca suzuki i jego pasażer wyszli z samochodu na szczęście tylko poobijani.

Pogotowie zabrało do szpitala pasażerów opla. Najciężej ranna osoba ma złamane nadgarstki. Okoliczności tego zdarzenia drogowego ma wyjaśnić wszczęte właśnie policyjne dochodzenie. Kierowcy byli trzeźwi.

 

 

Źródło: Policja Zakopane / Oficer Prasowy KPP w Zakopanem asp.szt. Roman Wieczorek

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE