Samochody zderzyły się na prostej drodze. Trzy osoby poszkodowane

W poniedziałek, 11. listopada 2019 roku o godzinie 14:26 Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania w Zakopanem otrzymał informację o wypadku samochodowym na Drodze Krajowej nr 49 w Białce Tatrzańskiej.

Fot. pixabay.com

Po dojeździe na miejsce wypadku straży pożarnej ustalono, że na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa pojazdy. W wyniki zderzenia poszkodowane zostały trzy osoby.

Działania ratownicze polegały na zabezpieczeniu terenu miejsca prowadzonych działań ratowniczych i udzieleniu pomocy medycznej osobom poszkodowanym. W dalszej fazie działań przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe przejęło osoby poszkodowane, którym udzielono dalszej pomocy medycznej.

Dwóch rannych zostało przewiezionych do Szpitala Powiatowego w Nowym Targu. Na czas prowadzonych czynności przez Policję strażacy kierowali ruchem drogowym.

Po zakończeniu działań przez Policję pojazdy zostały zabrane z miejsca wypadku, jezdnię uprzątnięto i przywrócono całkowicie ruch drogowy. W działaniach ratowniczych brały udział zastępy strażaków z Zakopanego, Nowego Targu, Białki Tatrzańskiej, Szaflar, Gronkowa i policja.

Źródło: Straż Pożarna Zakopane

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE