Ukradł ponad pół tysiąca litrów paliwa. Poszukuje go policja

Policjanci ze Szczekocin proszą o pomoc w identyfikacji osoby podejrzanej o kradzież ponad 500 litrów paliwa.

Fot. Małopolska Policja

Do przestępstwa doszło na stacji paliw w miejscowości Bonowice. Sprawca przyjechał białym samochodem dostawczym renault.

Wizerunek złodzieja został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Każdy, kto go rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt tel. 32 6738 255. Policja gwarantuje anonimowość.

Do kradzieży doszło 17 października 2019 r o godz 7:30 na stacji paliw w miejscowości Bonowice. Złodziej przyjechał samochodem dostawczym renault. Kabina pojazdu i zamontowana nad nią nadbudowa była koloru białego. Skrzynia ładunkowa posiadała niebieską plandekę. Do samochodu zostały przypięte tablice rejestracyjne pochodzące z kradzieży.

Kierowca zatankował olej napędowy do baku oraz do przewożonych zbiorników i odjechał nie regulując rachunku. Niestety odczytanie numerów rejestracyjnych z naklejki jest niemożliwe.

Każdy, kto rozpoznaje sprawcę lub pojazd którym przyjechał, proszony jest o kontakt telefoniczny z policjantami ze Szczekocin tel. (34) 34 59 510 lub tel. (32) 67 38 255.
Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas” zamieszczony na naszej stronie internetowej.

W każdym przypadku policja gwarantuje anonimowość.

Źródło: Małopolska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE