Zignorował znak STOP i wjechał ludziom do ogrodu

Niestosowanie się do obowiązujących znaków doprowadziło do groźnie wyglądającej kolizji. Nieodpowiedzialna jazda kierowcy seata zakończyła się w ogrodzie.

Fot: Facebook Tarnowska Policja

We wtorek rano, w Mościcach, na skrzyżowaniu ulicy Czarna Droga z ul. Zbylitowską doszło do zderzenia samochodów osobowych.
Kierowca czerwonego seata zignorował znak STOP i wjechał na skrzyżowanie wymuszając pierwszeństwo przejazdu na rodzinie podróżującej citroenem. Doszło do zderzenia samochodów. Kierowca seata przełamał ogrodzenie i wjechał do ogródka mieszkanki Mościc.

Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe z uwagi na to, że w citroenie przewożone było kilkumiesięczne dziecko. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Zniszczone zostały jedynie pojazdy oraz ogrodzenie. Sprawca tej kolizji został ukarany przez tarnowskich policjantów mandatem karnym, a jego dorobek kierowcy wzbogacił się o kolejne punkty karne.

Za oknami słońce i wysokie jak na tę porę roku temperatury. Nie dajmy się zwieść i zdecydowanie zmniejszmy prędkość. Opony zimowe w takich warunkach nie będą spełniały swoich zadań. Zwiększenie odległości pomiędzy pojazdami oraz stosowanie się do obowiązującego oznakowanie z pewnością pomoże w dotarciu do celu.

 

Źródło: Tarnowska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE