Okradziono zawodniczkę AZS AWF Kraków. Jest jedną z czołowych szpadzistek świata!

„BARDZO PROSZĘ O POMOC I UDOSTĘPNIANIE !!!!!!!!! Wczoraj po zawodach w okolicach Warszawy (Tarczyn) złodziej wybił nam okno w aucie i ukradł moją nakładkę szermierczą( to rodzaj długiej i wąskiej torby- w kolorze fioletowym z firmy Leon Paul).” – pisze Aleksandra Zamachowska, która jest nadzieją Polaków na przyszłe igrzyska olimpijskie. 

Fot. Archiwum prywatne

„Torba zawiera cały mój sprzęt szermierczy: ubranie w którym trenuje i jeżdżę na zawody, cztery szpady, kable, buty, plastron, maskę. Bluza szermiercza ma na plecach nadruk z moim nazwiskiem. Bez tych rzeczy nie mogę trenować i startować w zawodach. Dla złodzieja zawartość torby nie ma żadnej wartości, dlatego podejrzewam, że może ją gdzieś wyrzucić.

Gdyby ktoś ją gdzieś znalazł przypadkiem lub miał o niej jakiekolwiek informacje bardzo proszę o kontakt. Na znalazcę czeka nagroda. Prosze również Koleżanki i Kolegów szermierzy o zwrócenie uwagi czy na portalach aukcyjnych nie pojawi się mój sprzęt. Liczę na to że z Państwa pomocą uda mi się go odzyskać!” – pisze zawodniczka.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE