Przestępczy oksymoron – trzymali w zamrażalniku gorący towar

Dzięki intensywnej pracy operacyjnej policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu znaczne ilości narkotyków nie trafią do obiegu.

Fot: pixabay.com

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 29-latka i 32-latka funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół kilograma marihuany.

W toku realizowanych czynności na początku listopada sądeccy policjanci w jednym z lokali mieszkalnych na terenie Sądecczyzny ujawnili i zabezpieczyli ponad 500 gramów suszu ziela konopi. Część środków odurzających była ukryta w zamrażalniku lodówki.

Funkcjonariusze podczas przeszukania znaleźli również wagi elektroniczne oraz woreczki strunowe służące do porcjowania suszu. Mężczyźni w wieku 29 i 32 lat zostali przewiezieni do sądeckiej komendy Policji, gdzie w trakcie wykonywanych czynności młodszy z nich przyznał się, że narkotyki są jego własnością.

Prokurator zastosował wobec 29-latka środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju. Usłyszał on również zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

 

Źródło: Małopolska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE