Tak modnego kiermashu świątecznego jeszcze nie było

Już w najbliższy weekend, 14-15 grudnia w „Forum wydarzeń” odbędzie się 21. Kiermash, czyli największe w Małopolsce targi mody niezależnej i dizajnu użytkowego.

Fot. materiały prasowe / krakow.pl

Podczas zimowej edycji targów będzie można nabyć dizajnerskie ubrania, dodatki i gadżety wprost od polskich projektantów. Organizatorzy zapewnili także strefę dla dzieci przygotowaną przez Kraków ŁAŁ oraz pyszne jedzenie i przetwory z Art & Food Bazar. Organizowany w wyjątkowej scenerii dawnego hotelu Forum świąteczny Kiermash to wyjątkowa okazja do wyboru naprawdę oryginalnych gwiazdkowych prezentów. Bo przecież święta tuż, tuż…

Co przygotowali organizatorzy tym razem? Jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, czapki i… wszelkie inne dodatki. O komfortowe otoczenie zadba BoConcept, wyjątkowy concept store. Dodatkowo magię świąt będzie można poczuć dzięki ręcznie wykonanym ozdobom wspólnie z Makerspace oraz… zapachowi szarlotki, który wypełni przestrzeń Forum za sprawą Imssensory.

Ale to nie koniec niespodzianek… Ogromną przestrzeń dawnego hotelu wypełni zapach prawdziwych, świeżych choinek z Leszczyny – podkrakowskiej hodowli. Przed hotelem będzie można nabyć drzewka cięte i w donicach, a po targach – choinki wykorzystane do dekoracji dostaną drugie życie dzięki Zarządowi Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Targi odbędą się „Forum wydarzeń” czyli w dawnym hotelu Forum przy ulicy Marii Konopnickiej 28 i będą czynne w godzinach od 11.00 do 19.00.

Wstęp wolny.

 

Źródło: krakow.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE