Młody dealer za kratkami

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 25-latka ukrywającego znaczne ilości narkotyków w mieszkaniu w jednej z podkrakowskich miejscowości.

Fot: Małopolska Policja

11 grudnia br. funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie udali się do jednej z podkrakowskich miejscowości, gdzie według ustaleń miał mieszkać mężczyzna posiadający znaczne ilości narkotyków.

Około południa przed jednym z bloków policjanci zauważyli podejrzewanego, wchodzącego do budynku. Kryminalni natychmiast wylegitymowali 25-latka i poinformowali go o celu policyjnej wizyty. Początkowo mężczyzna twierdził, że policjanci musieli go z kimś pomylić i że nie posiada on żadnych zabronionych substancji.

Po sprawdzeniu mieszkania okazało się, że mężczyzna nie mówił jednak prawdy. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli 3 woreczki ze skrystalizowaną substancją, wagę elektroniczną, trzy telefony komórkowe oraz sporą ilość gotówki.

Przy takim obrocie sprawy 25-latek potwierdził, że ujawnione rzeczy są jego własnością. W związku z tym został on zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 100 gramów MDMA (ecstasy) oraz prawie 100 gramów amfetaminy.

 

Źródło: Małopolska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE