Zaskakujące odkrycie policjantów. Narkotyki przenoszone drogą… płciową

Policjanci z Tarnowa zatrzymali kierowcę, którego styl prowadzenia był podejrzany. Alkomat nie wykrył niczego. Kierowca wyznał jednak, że niedawno… odbył stosunek płciowy.

Fot. Pixabay

„Nie uwierzycie jakiego tłumaczenia się wysłuchali ostatnio policjanci tarnowskiej drogówki” – pisze Tarnowska policja na swoim profilu na Facebooku.

„Zatrzymali kierowcę samochodu, a że jego zachowanie wydało się im mocno podejrzane, przeprowadzili badania na zawartość alkoholu, o dziwo – z wynikiem negatywnym Ponieważ dwudziestokilkulatek nadal dziwnie się sprawował, postanowili wykonać mu testy na zawartość substancji psychoaktywnych. I dobrze zrobili, bo na jaw wyszło, że jest pod wpływem narkotyków.

Nie to jednak wprawiło mundurowych w stan osłupienia ale sposób tłumaczenia się mężczyzny, jak doszło do tego, że wsiadł „za kółko” po użyciu zakazanych środków. Kierowca nie przyznał się do zażycia narkotyków, stwierdził natomiast, że chwilę wcześniej odbył stosunek płciowy z dziewczyną, która takie substancje zażywała i całą odpowiedzialnością za zaistniałą sytuację obarczył właśnie ją.
Prawdziwy dżentelmen” – podsumowała policja.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]