Syn martwił się o ojca z Tarnowa. Policja znalazła go w nietypowej sytuacji

„Nowy rok przywitał naszych policjantów osobliwymi interwencjami” – pisze Tarnowska policja i opisuje interesujący przykład.

Fot. Pixabay

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie odebrał telefon od strapionego mężczyzny. Tarnowianin przebywający obecnie w Kanadzie próbował dodzwonić się do swojego 80-letniego ojca. Jednak ten nie podnosił słuchawki. Obawiając się o jego los i podejrzewając, że tacie mogło stać się coś złego, prosił o interwencję.

Na miejsce został skierowany patrol mundurowy. Ale policjanci także nie byli w stanie sprawdzić czy u staruszka wszystko w porządku, bo na ich pukanie nikt nie otworzył drzwi. Podjęli jednak próbę sprawdzenia mieszkania z zewnątrz. Ku ich zdziwieniu w oknie mieszkania zobaczyli uśmiechniętego i zadowolonego z życia starszego pana, z ogromnymi słuchawkami na uszach, który pozdrowił mundurowych machając do nich ręką.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]