Wielki Pochód Świątecznej Pomocy w Krakowie

Już po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Fot: materiały prasowe / krakow.pl

Niedzielny finał w Krakowie będzie wyjątkowy, bo główne wydarzenia przeniosą się w Wielkim Pochodzie Świątecznej Pomocy z Rynku Głównego na Powiśle.

– Chcemy symbolicznie przenieść „serce” finałowych wydarzeń z Rynku Głównego na Powiśle. W tym celu organizujemy Wielki Pochód Świątecznej Pomocy. Gorąco zachęcamy wszystkich krakowian, turystów i gości, by razem z nami, zjednoczeni ponad podziałami, radośnie „przepłynęli” ten krótki odcinek w akompaniamencie orkiestr dętych. Popłyńże z nami parostatkiem w piękny rejs hojności serc! – zachęcają organizatorzy krakowskiego finału WOŚP.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia. Zbiórkę pochodu zaplanowano na godz. 14.30 przed pomnikiem Adama Mickiewicza na Rynku Głównym. Wymarsz o godz. 15.00.

Koncerty na scenie WOŚP na Powiślu rozpoczną się o godz. 16.00. Na scenie wystąpią m.in. Tabu, Petarda, Prawda, Marysia Starosta i Nocny Kochanek.

 

Źródło: krakow.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]