Ku przestrodze. Znowu było za szybko! Zakończyło się tragicznie

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło po północy na ul. Tatrzańskiej w Poroninie. Poszkodowana kobieta z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala. Przyczyną kolizji znowu była nadmierna prędkość!

Fot. Policja Zakopane

Tuż po północy na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Poronina do Bukowiny Tatrzańskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca peugeotem straciła kontrolę nad pojazdem doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem z naprzeciwka. Kierowca skody z woj. śląskiego nie mógł już uniknąć zdarzenia. W jego efekcie samochody zostały mocno rozbite, a kobieta trafiła do zakopiańskiego szpitala z urazem kręgosłupa. Kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Za spowodowanie kolizji kobieta z Jurgowa została ukarana mandatem karnym. Niestety pomimo wielu ostrzeżeń o złych warunkach drogowych nadmierna prędkość doprowadziła do kolejnego zdarzenia na tatrzańskich drogach. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z ostatnich zdarzeń, ku przestrodze !

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności!
W wielu miejscach pomimo tego, że droga z wyglądu jest czarna to pokrywa ją warstwa cienkiego lodu. W tych właśnie punktach kierowcy tracą panowanie nad pojazdem i dochodzi do zdarzeń drogowych.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]