Bulwersujący film, na którym dwóch mężczyzn znęca się nad chłopcem – jest reakcja policji

W związku z licznymi doniesieniami od osób zbulwersowanych treścią nagrania rozpowszechnionego w internecie, na którym dwóch młodych mężczyzn znęca się nad chłopcem, policja poinformowała, że Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach podjęła czynności, które już doprowadziły do ustalenia wszystkich uczestników zdarzenia i zatrzymania sprawców.

Fot. pixabay.com

Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Myślenicach.

Z uwagi na dobro trwającego postępowania przygotowawczego, w tym dobro osoby pokrzywdzonej, policja nie udziela w tej sprawie szczegółowych informacji.

Policja dziękuje wszystkim internautom i innym osobom, które nie pozostały obojętne na przemoc w stosunku do małoletniego.

10 stycznia dwaj młodzi mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty karne związane ze zmuszaniem innej osoby do określonego zachowania oraz narażenia jej na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Prokuratura Rejonowa w Myślenicach zastosowała wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Źródło: Policja Myślenice

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]