Nożem w twarz! Gdzie tak się traktuje sąsiada?

Tatrzańscy policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali mężczyznę, który podczas szarpaniny z sąsiadem ugodził go nożem w twarz.

Fot. pixabay.com

Ranny 45-latek trafił do szpitala, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy. Sprawca ataku został już tymczasowo aresztowany.

13 stycznia, we wczesnych godzinach porannych tatrzańscy policjanci zostali powiadomieni o incydencie z użyciem noża w rejonie zakopiańskiego osiedla Cyrhla.

45-letni mężczyzna został ugodzony nożem najprawdopodobniej w wyniku sprzeczki. Ofiara doznała poważnych obrażeń ciała w postaci kilkunastocentymetrowej rany ciętej policzka.

Po udzieleniu mu niezbędnej pierwszej pomocy mężczyzna został przewieziony do zakopiańskiego szpitala. Tatrzańscy policjanci niezwłocznie podjęli czynności w tej sprawie.

Zabezpieczono ślady i dowody oraz ustalono i przesłuchano świadków zajścia. Jeszcze podczas interwencji zatrzymano podejrzewanego o ten atak 42-latka bez stałego miejsca zamieszkania, który w przeszłości był już karany za przestępstwa o podobnym charakterze.

Na chwilę obecną nie jest znany powód tak agresywnego zachowania. Okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić policyjne dochodzenie. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Zakopiański sąd na wniosek prokuratury tymczasowo aresztował 42-latka na dwa miesiące.

 

Źródło: Małopolska Policja

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]