Takiego „darmowego biletu” nie chcielibyście dostać

Komenda Główna Policji od kilku dni publikuje listę osób, które otrzymają darmowe bilety. Tym razem bilet od Policji otrzymuje Pan Kamil Pułtorak z Krakowa.

Fot: Małopolska Policja

W dalszym ciągu poszukiwany jest Kamil Pułtorak, syn Krzysztofa, zamieszkały w Krakowie, osiedle Pułku Lotniczego 45/49.

Poszukiwany w dniu 10 czerwca 2017 roku w Krakowie działając z zamiarem ewentualnym pozbawienia życia zadał pokrzywdzonemu co najmniej trzy ciosy nożem, czym doprowadził do jego śmierci.

Od tego czasu podejrzany ukrywa się. Niewykluczone, że przebywa za granicą dlatego policja oferuje mu darmowy bilet powrotny na lot do kraju.

Poszukiwania prowadzi Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, na podstawie listu gończego z 22. czerwca 2017 roku za popełnione przestępstwo z art. 148 § 1 kk.

Osoby posiadające informacje na temat poszukiwanego proszone są o kontakt na tel. 22 601 23 07 lub 112 lub email: [email protected]
Policja gwarantuje anonimowość.

Źródło: Małopolska Policja

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]