Oficjalne oświadczenie Królowej Elżbiety II w sprawie Harrego i Meghan!

Media na całym świecie obiega informacja o decyzji Pałacu Buckingham w sprawie Harrego i Meghan: https://tosiedzieje.pl/p31551-z-ostatniej-chwili-harry-i-meghan-bez-tytulow-i-bez-pieniedzy/

Fot. Sussexroyal Twitter

Pełne oświadczenie:

„Książę i księżna Sussex są wdzięczni Jej Królewskiej Mości i Rodzinie Królewskiej za ich ciągłe wsparcie, gdy wyruszają w kolejny rozdział swojego życia.

Jak uzgodniono w tym nowym porozumieniu, rozumieją, że muszą wycofać się z obowiązków królewskich, w tym z oficjalnych spotkań wojskowych. Nie będą już otrzymywać środków publicznych na obowiązki królewskie.

Dzięki błogosławieństwu Królowej para książęca będzie nadal utrzymywać swoje prywatne patronaty i stowarzyszenia. Chociaż nie mogą już formalnie reprezentować Królowej, Para książeca wyraźnie stwierdziła, że we wszystkim, co zrobią, będą nadal podtrzymywać wartości Jej Królewskiej Mości.

Para książeca nie będzie używać swoich tytułów Ich Królewskich Wysokości, ponieważ nie są już członkami rodziny królewskiej.

Książę i księżna Sussex zwrócą Sovereign Grant wydatki na remont Frogmore Cottage, która pozostanie ich rodzinnym domem w Wielkiej Brytanii.

Pałac Buckingham nie komentuje szczegółów ustaleń dotyczących bezpieczeństwa. Istnieją ugruntowane, niezależne procesy określające potrzebę bezpieczeństwa finansowanego ze środków publicznych.

Ten nowy model wejdzie w życie wiosną 2020 roku.”

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]