70-latek upadł i uderzył głową o kamienny chodnik. Pasażerowie wzruszeni postawą motorniczego

MPK otrzymało list od wzruszonej pasażerki, która była świadkiem akcji ratunkowej, jaką przeprowadził motorniczy. Całość opisała w liście pochwalnym.

Fot. Kraków w Pigułce

Pani Halinie dziękujemy za przesłaną pochwałę. Postawa naszego motorniczego zdecydowanie zasługuje na uznanie – pisze MPK i publikuje list.

Szanowni Państwo,
Jestem pod dużym wrażeniem postawy Państwa motorniczego. Dziś (21 stycznia) koło godziny 11:00 na przystanku Teatr Bagatela motorniczy linii nr 24-02 zachował się bardzo profesjonalnie. Podczas obsługi przystanku jeden z pasażerów, a dokładnie starszy ok. 70-letni mężczyzna podczas wsiadania do tramwaju wywrócił się i upadł uderzając głową o kamienną jezdnie. Widząc to młody motorniczy od razu wybiegł z tramwaju zapytał się co się dokładnie stało następnie wezwał pogotowie i podjął udzielanie pierwszej pomocy na przystanku. Zaopatrzył głowę opatrunkami, bandażem i upewniając się, że zostawia Pana pod opieką innego pasażera oddalił się z miejsca. Jestem niezmiernie wzruszona i zadowolona postawą tego młodego Pana. Chciałabym podziękować mu i wyrazić ogromne zdumienie wobec jego zachowania. Należy mu się pochwała.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]