Patryk Vega ma apel do policji! Odpowiedzieli! [WIDEO]

Patryk Vega wystosował do policji apel o pomoc w sprowadzeniu Magdaleny Kralki do Polski. Policja odpowiedziała na apel reżysera. 


„Zwracam się z uprzejmą prośbą do polskiej policji jak wiecie staram się sprowadzić Magdalenę Kralkę poszukiwaną przez Interpol na premierę filmu „Bad boy”. Mam prośbę nie rzucajcie granatów hukowych do sali kinowej, tylko zawińcie Magdę dopiero po bankiecie po filmie, jak już będzie znieczulona przez Grosika i Peszkina” – apeluje reżyser.

Na film Patryka Vegi odpowiedział insp. Mariusz Ciarka Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji: „Mamy nadzieję, że Magdalena Kralka film obejrzy. My z naszej strony wysłaliśmy zaproszenie, przygotowaliśmy bilet lotniczy, no i gwarantujemy powrót do kraju w pięknym wojskowym samolocie z przystojnymi chłopakami z wydziału konwojowego i naszymi  kontr-terrorystami. Przygotowana też jest już biżuteria. To piękne bransoletki. Tylko czekamy z otwartymi ramionami, aby ją przywitać w Polsce. Służba Więzienna również przyłączyła się do nas i zagwarantowała piękny pokój z widokiem na morze w luksusowych warunkach dwudziestoczterogodzinną ochroną, każdy dzień w roku” 

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]