Przerażające nieoficjalne dane chińskiej pielęgniarki! Wirus może niedługo zalać cały świat! [WIDEO]

W sieci pojawiło się nagranie rzekomo pochodzące od jednej z pielęgniarek. Mówi ona, że dane, którymi dysponuje personel medyczny jest inny niż ten oficjalny. Przekonuje, że zarażonych jest aż 90 tysięcy w całym kraju. To nie wszystko.

Najnowsze dane na temat zarażeń koronawirusem mówią o 2493 zakażonych. Nie żyje 80 osób. Liczba ta wzrosła po informacji z prowincji Hubei, gdzie wystąpiło ognisko epidemiczne.

Tymczasem w sieci pojawiło się nagranie jednej z pielęgniarek, która mówi, że liczba chorych tak naprawdę jest dużo dużo większa i wynosi 90 tysięcy. To nie wszystko. Kobieta przekonuje, że jedna osoba może zarazić kolejnych 14.

Pielęgniarka apeluje też, by podczas Chińskiego Nowego Roku nie wychodzić na zewnątrz ponieważ w ten sposób narażamy siebie i innych. „Nowy Rok jest obchodzony każdego roku. Jeżeli wstrzymacie się ze świętowaniem teraz, to będziecie mogli spędzić kolejny rok i późniejsze lata ze swoimi bliskimi” – dodaje pielęgniarka.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]