Biedronka obniża ceny żywności nawet o połowę. Mięso, ryby i produkty z chłodni za grosze

Biedronka wprowadza pilotażowy program przecen żywności produktów z bliskim terminem przydatności. Już od 27 stycznia klienci 36 sklepów sieci Biedronka w województwie mazowieckim będą mogli kupić wybrane pełnowartościowe produkty spożywcze po niższych o 50% cenach. Program ma być wprowadzony w całej Polsce.

Fot. Kraków w Pigułce

Projekt przecen artykułów to także działanie Biedronki mające na celu przeciwdziałanie marnowaniu żywności. W pilotażowym programie w województwie mazowieckim bierze udział 36 sklepów sieci Biedronka. Lista dostępna jest na stronie Biedronki.

Wybrane produkty spożywcze z bliskim terminem przydatności przecenione o 50% będą wyróżnione na froncie specjalną naklejką, na której znajduje się hasło przewodnie akcji „Szanujemy żywność”. O umieszczeniu konkretnych produktów w promocji decydować będą kierownicy sklepów.

Oznaczone nimi będą wybrane produkty z kategorii:

  • mięso świeże,
  • ryby świeże,
  • sushi,
  • produkty z chłodni.

Rabat nie będzie dotyczył produktów objętych innymi promocjami.

„Program przecen żywności z bliskim terminem do spożycia o 50% to nasz nowy test i będziemy uważnie obserwować zainteresowanie klientów taką formułą. Liczymy, że dzięki niej jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z doskonałej jakości produktów spożywczych Biedronki w bardziej okazyjnych cenach. Jednocześnie razem z klientami będziemy mogli dołożyć kolejną cegiełkę w naszym systemie ograniczania marnowania żywności” – mówi Karol Sęktas, kierownik działu doskonalenia pracy sklepu w sieci Biedronka.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]