Tajemnice domowego laboratorium zgłębiła policja

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił mieszkaniec powiatu olkuskiego. Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie oraz handel narkotykami.

Fot. Policja

24 stycznia, policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy w Olkuszu, zatrzymali na jednej z ulic miasta 36 – letniego mężczyznę, dla którego legitymowanie zakończyło się zarzutami. Podejrzenia policjantów, że mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki, szybko okazały się faktem. Funkcjonariusze ujawnili przy nim amfetaminę w ilości 2,21 grama. Następnie podczas przeszukania budynków użytkowanych przez 36-latka, policjanci znaleźli amfetaminę o łącznej wadze 13,50 grama i marihuany o wadze prawie 100 gramów. W jednym z pomieszczeń natrafiono na szereg pojemników z odczynnikami chemicznymi co wskazywało na produkcje siarczanu amfetaminy. 36-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Decyzją olkuskiego sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za przestępstwa posiadania znacznych ilości narkotyków oraz handlu nimi grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]