Chciał wyskoczyć z okna, trafił do aresztu

Tatrzańscy policjanci mają pełne ręce roboty z niektórymi kibicami, którzy rozpoczęli weekend z Pucharem Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem.

Fot. Policja

Nieodpowiedzialny mężczyzna, który chciał wyskoczyć z okna okazał się osobą poszukiwaną. Odnotowujemy coraz więcej interwencji.

W piątek około południa tatrzańscy policjanci zostali wezwani do jednego z pensjonatów w miejscowości Ząb, gdzie jak wynikało ze zgłoszenia nietrzeźwy mężczyzna stoi przy oknie i chce skoczyć. Dyżurny zakopiańskiej jednostki natychmiast wysłał we wskazane miejsce najbliższy patrol. Po chwili policjanci poinformowali, że sytuacja jest już opanowana, ale mężczyzna, który chciał skoczyć jest poszukiwany. Wg naszych ustaleń 41-latek z Płocka najbliższe 25 dni spędzi w areszcie. Do godziny 15.00 odnotowaliśmy już 22 interwencje. Głównie dochodzi do awantur w pensjonatach i wypożyczalniach sprzętu narciarskiego, kolizji, drobnych kradzieży.
Ponownie apelujemy o pozostawianie samochodów w miejscu zakwaterowania.

RW.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]