Samochód wjechał pod pociąg na przejeździe kolejowym

Mało brakowało by wczorajszy dzień zapisałby się bardzo tragiczną kartą. Na szczęście na przejeździe kolejowym w Łowczówku doszło jedynie do niegroźnej kolizji samochodu osobowego z pociągiem.

Fot. Policja

W środę przed południem jadąca z Audi pasażerem od strony Woźnicznej kobieta zignorowała nadawane czerwone światło, wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy, dostrzegając w ostatniej chwili nadjeżdżający pięciowagonowy skład dolnośląskich kolei i słysząc krzyk jadącego z nią pasażera.

Rozpoczęła hamowanie wytracając prędkość na liczniku. Miała dużo szczęścia, bo samochód zatrzymał się w porę, choć nie do końca udało się zapobiec jego kontaktowi z wykonującym przejazd techniczny, bez pasażerów pociągiem osobowym. Ale najważniejsza wiadomość jest taka, że nikomu nic się nie stało i zdarzenie, które mogło mieć naprawdę tragiczny wymiar, zakończyło się na wielkim strachu oraz niewielkich uszkodzeniach obu pojazdów. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]