Kilkukrotnie zadał sobie ciosy w brzuch. Pomoc przyszła na czas

Szybka reakcja nowotarskich policjantów spowodowała, że nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze uratowali życie 33-letniemu mężczyźnie, który chciał targnąć się na swoje życie. Na szczęście pomoc nadeszła w porę i mężczyzna został przekazany pod opiekę specjalistów.

Fot. Policja

Sytuacja miała miejsce kilka dni temu w południe na terenie Nowego Targu. 33-latek zadał sobie kilka ciosów w brzuch, po czym zadzwonił na numer alarmowy i opowiedział co się stało. Po otrzymaniu zgłoszenia we wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Na miejscu zauważyli zakrwawionego mężczyznę, który nagle osunął się na ziemię. Funkcjonariusze bezzwłocznie udzielili mu pomocy zakładając opatrunek i do czasu przyjazdu karetki cały czas kontrolowali funkcje życiowe. Półprzytomny został przekazany załodze karetki pogotowia ratunkowego i przewieziony do szpitala. Dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji i reakcji policjantów mężczyzna przeżył. Tak drastyczną decyzję podjął, gdyż nie radził sobie z problemami, które go dotknęły.

Zdarza się, że osoby, które mają problemy, podejmują decyzję o targnięciu się na własne życie. Ważne, aby w sytuacji kryzysowej nie pozostawać ze swoimi problemami samemu i szukać pomocy i wsparcia. W każdym powiecie znajduje się wiele instytucji, których przedstawiciele są gotowi nieść pomoc.

Wsparcie można uzyskać również dzwoniąc na całodobową linię telefoniczną interwencji kryzysowej: 502 857 358.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]