Joanna Lichocka na uboczu. „Słynny” gest problemem dla sztabu

Joanna Lichocka najprawdopodobniej nie poniesie żadnych konsekwencji w związku ze swoim zachowaniem w Sejmie. Jej gest jest jednak problemem dla sztabu Andrzeja Dudy. Na tyle dużym, że nie było jej na konwencji.

Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Joanna Lichocka nie uczestniczyła w konwencji PiS i Andrzeja Dudy w sobotę 15 lutego hali Expo w Warszawie – głoszą nieoficjalne informacje WP.

Do jej zachowania odniósł się też sam Andrzej Duda. „Proszę was bardzo, abyście podchodzili z szacunkiem nawet do tych, którzy nie są dla nas mili. Tylko w ten sposób będziemy w stanie budować wspólnotę”.

Gest posłanki Lichockiej ocenili, jako obraźliwy nie tylko posłowie opozycji. Joachim Brudziński powiedział, że „Jeżeli ktoś chce być twarzą poselskiej uchwały potępiającej nienawiść i agresję w życiu publicznym, to nawet jak jest brutalnie atakowanym, to powinien mieć w sobie siłę i przeprosić, gdy poniosą go złe emocje na sali sejmowej”.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]