Na rodziców sześcioraczków polał się obrzydliwy hejt. Matka publikuje wzruszający wpis

„Człowiek człowiekowi wilkiem”. To stwierdzenie jest aktualne i teraz patrząc nawet na sprawę małopolskich sześcioraczków. Wszyscy zachwycali się dziećmi dopóki rodzice nie dostali pomocy. Później polał się hejt.

Fot. Sześcioraczki Poland Sextuplets / Facebook

Klaudia i Szymon Marzec, rodzice sześcioraczków, dostali od władz województwa 919 tys. zł. Pieniądze mają wykorzystać m.in. na dodatkową pomoc do opieki nad dziećmi.

Niestety, pomimo fali pozytywnych komentarzy, polał się też obrzydliwy hejt nazywając rodziców m.in. pasożytami. Sprawę hejtu skomentowała mama dzieci.

„Bardzo szczery wpis… Jakie to uczucie?
Na świecie pojawia się 6 bezbronnych dzieci ważących od 890 gram to niewiele ponad kg… Ty stajesz na świeczniku i każdy myśli, że ma prawo cie ocenić nie mając pojęcia przez co przechodzisz. Przecież jeden wcześniak to wyzwanie, ja mam 6- chyba nie podołam. Lekarze ratują Twoje dzieci, rodzina cie wspiera, spokojne życie zamienia się w karuzele bez trzymanki.

Dostajesz wsparcie w postaci środków na opłacenie niań- takie otrzymaliśmy, a jakby nie patrzeć są to pierwsze w Polsce sześcioraczki…
Nie wiesz co przyniesie jutro, czy Twoje dzieci będą chodzić, mówić i dobrze się rozwijać. Skorzystasz z tej pomocy mając świadomość że prawdopodobnie spłynie na ciebie kolejna fala hejtu? Ja skorzystałam, jestem tylko człowiekiem, a słowa ranią. Ale trzymam się jednego:
dobro dzieci jest najważniejsze.

PS. Prowadzę ten profil dla osób którzy są ciekawi jak potoczą się losy naszej rodziny. Powoli się otwieram i jak będę gotowa zacznę pokazywać również druga stronę medalu- trud jaki kosztuje nas droga naszych dzieci do normalności”.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE