Zaginiona 15-latka z Mazowsza odnaleziona w Tarnowie. „Samotna skulona dziewczynka”

Dyżurny tarnowskiej komendy odebrał informację o zaginionej 15-latce z województwa mazowieckiego, która może przebywać w Tarnowie. Roztrzęsiona matka rozstała się z córką po szóstej rano, a o godz. 21 w dalszym ciągu nie było z nią kontaktu.

Fot. Shutterstock

Informacja przesłana przez mazowieckich policjantów wskazywała adres na obrzeżach miasta. W to miejsce zostali natychmiast skierowani tarnowscy policjanci. Okazało się, że 15-latka była w Tarnowie, jednak już dawno miała się udać w drogę powrotną.

Kolejnym etapem było sprawdzenie dworca PKP. Jeszcze przed północą policjanci sprawdzający dworzec natrafili na samotnie siedzącą w poczekalni skuloną dziewczynkę. W rozmowie z policjantami mówiła, że boi się wracać do domu. Wystraszoną 15-latkę policjanci przewieźli do SOR-u, gdzie została poddana konsultacji lekarskiej.

W tym samym czasie powiadomiono rodziców, którzy mogli odetchnąć z ulgą. Kilka godzin później, dziewczyna była już pod opieką  rodziców.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]