W Krakowie powstanie sklep z luksusowymi markami. W Warszawie sprzedaje rzeczy za dziesiątki tysięcy

W Krakowie na rynku Głównym powstanie Vitkac, sklep z luksusowymi markami. W Warszawie niektóre towary kosztują nawet kilkaset tysięcy złotych!

Fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 pl / Wikipedia

W sklepie Vitkac kupić można luksusowe marki z całego świata. Są wśród nich Louis Vuitton, Balenciaga czy Gucci. W sklepie najlepiej zarabiający warszawiacy zostawiają dziesiątki tysięcy. Teraz przyszedł czas na najbardziej zamożnych krakowian.

„VITKAC stał się już nie tylko instytucją obecną w głowach warszawiaków, bardzo często wspominaną w mediach i kulturze, ale przede wszystkim prężnie działającym biznesem. Dobra luksusowe oraz premium mają dwie destynacje w Polsce, więc nadszedł czas na tą drugą, czas na Kraków (…). Kraków to przede wszystkim miasto turystyczne, które odwiedzane jest przez rzesze gości z całego świata. Gdyby nie ten czynnik, salon modowy taki jak Vitkac nie znalazłby tam swojego miejsca. (…) Status materialny Polaków się polepsza. Widzimy to przez pryzmat naszego domu handlowego w Warszawie, który przez niecałe 10 lat działania potroił bazę klientów. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych latach trend wzrostowy powinien się utrzymać” – mówi Arkadiusz Likus, właściciel domu handlowego Vitkac.

Sklep otworzy się jeszcze w tym roku na Rynku Głównym. Właściciele liczą nie tylko na krakowian, ale także na turystów z całego świata.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE