Wzruszający apel Polki mieszkającej we Włoszech. „UCZCIE SIĘ na naszych błędach”

Polka mieszkająca we Włoszech zwróciła się z apelem do rodaków. Jej post rozszedł się momentalnie w sieci zdobywając ponad 50 tys. udostępnień.

Fot. Shutterstock

Kochani przyjaciele, znajomi bliscy i dalecy… rozsialiśmy się po Polsce, Europie i świecie jak mak!! Jak wiecie mieszkam we Włoszech – więc czuję się w obowiązku aby Was poprosić o jedną tylko rzecz – uważajcie na siebie!

W tym delikatnym momencie UCZCIE SIĘ na naszych błędach …i spróbujcie przez dwa tygodnie siedzieć po prostu w domu! Chcecie pić kawę – zróbcie sobie w domu, chcecie uprawiać sport – skaczcie na skakance w domu, chcecie się modlić – zróbcie to w domu, chcecie romantyczną kolację – przygotujcie ją w domu, chcecie obejrzeć fajny film – popcorn + wygodna kanapa w domu!!

Miejcie szacunek dla Waszego zdrowia, dla Waszych dzieci, rodziców i dziadków !!! Pamiętajcie że lekarzy, pielęgniarek i szpitali jest za mało… Dwa tygodnie to nie koniec świata a może zmienić wiele … na dobre i na złe!!! Przytulam mocno wszystkich których znam!!!!!!

P.S. JAK MACIE OCHOTĘ – podzielcie się tym wpisem z osobami które PRZYTULACIE❤️❤️❤️

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]