Pacjent z podejrzeniem koronawirusa zaatakował nożem ratowników! Ratownik reanimowany. Sprawca uciekł

Około godziny 3 w nocy ratownicy medyczni transportowali mężczyznę z podejrzeniem koronawirusa. W trakcie transportu na autostradzie A4 mężczyzna zaatakował ratownika medycznego zadając mu 8 ciosów nożem. Pacjent był transportowany z Legnicy do szpitala zakaźnego w Bolesławcu.

Członkowie załogi karetki reanimowali swojego kolegę do przylotu śmigłowca LPR.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Atak na ratownika medycznego! Przez pacjenta z podejrzeniem Koronawirusa!)
Dzisiejszej nocy, 25.03.20, zespół ratownictwa medycznego z Kłodzka D01 10, transportował pacjenta do oddziału psychiatrycznego zakaźnego.
Ok godz. 2.00 w karetce znajdującej się na 73 km autostrady A4 rozegrał się dramat. Ratownik medyczny został zaatakowany nożem przez pacjenta. Karetka zatrzymała się na zjeździe z autostrady. Pacjent po zadaniu około ośmiu ciosów w klatkę piersiową zbiegł z karetki o czym powiadomiono Policję.
Na pomoc rannemu zadysponowano zespoły D0215 z Legnicy i D0217 z Chojnowska a następnie pi zamknięciu autostrady przez Policję i zabezpieczeniu miejsca przez zastępy Straży Pożarnej wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego „Ratownik 13”.

Po ustabilizowaniu stanu poszkodowanego ranny ratownik medyczny został przewieziony do szpitala w Bolesławcu gdzie został operowany.

Piotrek czuje się dobrze.

Cała brać ratownicza życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia!” – pisze Zespól Ratownictwa Medycznego w Chojnowie

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE