Szok! Zakatował gołębia na śmierć! Tak się tłumaczył

Dzięki operatorowi monitoringu strażnicy miejscy ujęli zwyrodnialca, który w bestialski sposób znęcał się nad nad gołębiem, doprowadzając ostatecznie do jego śmierci. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa wezwano na miejsce policję, która przejęła dalsze czynności w tej bulwersującej sprawie.

Fot. Straż Miejska Miasta Krakowa

Do zdarzenia doszło na przystanku tramwajowym przy ul. Pawiej. Operator zauważył na monitorze, jak starszy mężczyzna trzyma w rękach gołębia, uderza ręką w jego głowę, a następnie ciska nim wielokrotnie o chodnik. Jakby tego było mało, na koniec kopie go z całej siły na torowisko, po czym odchodzi w nieznanym kierunku.

Informacja o zdarzeniu i rysopis sprawcy zostały przekazane patrolom. Po pewnym czasie strażnicy znajdujący się przy ulicy Miodowej zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał podanemu rysopisowi. Podeszli do niego i zapytali o zdarzenie z gołębiem. Ten od razu przyznał się do uśmiercenia zwierzęcia, twierdząc, że zrobił to z zemsty, ponieważ… kiedyś inny gołąb ubrudził mu ubranie.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE