Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie potrzebuje wsparcia. Chcą zakupić maszynę

„Szanowni Państwo, Dla Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie potrzebujemy pilnie zakupić specjalną maszynę (BIORESET PLUS) do dezynfekcji szpitalnych pomieszczeń z użyciem nadtlenku wodoru w fazie pary (technika VHP). Nasza Fundacja z posiadanych środków przeznaczy na ten cel kwotę 100 000 zł, ale do zakupu tego urządzenia brakuje nam jeszcze pozostałej kwoty (koszt urządzenia 166 tys. zł). Bardzo prosimy Państwa o wsparcie i dołożenie się do tego zakupu.” – pisze Fundacja O Zdrowie Dziecka.

O tym, że Państwa pomoc jest nam bardzo potrzebna niech świadczy fakt, że zgodnie z zaleceniami dla lekarzy pediatrów województwa małopolskiego, dzieci z rozpoznaniem koronawirusa SARS-CoV-2, wymagające intensywnej bądź wysokospecjalistycznej opieki mają być kierowane właśnie do naszego Szpitala. Jeśli uda nam się zebrać więcej środków zakupimy wyposażenie z naszej listy potrzeb, której kwota sięga ponad 30 mln zł. To prostu nasza szpitalna rzeczywistość i codzienność – ratowanie życia i zdrowia 200 000 Małych Pacjentów każdego roku.
Pieniądze na zakup urządzenia BIORESET PLUS można przekazywać poprzez naszą zbiórkę na FB lub poprzez tradycyjny przelew na konto bankowe: 05 1240 4533 1111 0000 5425 8556, Fundacja O ZDROWIE DZIECKA, ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków – z dopiskiem „Darowizna na zakup BIORESET PLUS”.
Nasza Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego dlatego możecie nas Państwo wesprzeć przekazując swój 1% podatku za rok 2019. W formularzu PIT w polu na KRS wystarczyć wpisać nasz numer: 0000 123 750.
Dziękujemy Wszystkim Państwu, osobom prywatnym i przedsiębiorcom za przekazaną pomoc i wsparcie.
Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE