Rozpoczął się weekend, a wraz z nim przerwy w bankowości. Będą utrudnienia w dostępie do usług

Rozpoczęty właśnie weekend będzie obfitował w przerwy techniczne w czterech instytucjach bankowych. 

Fot. Pixabay

Prace serwisowe obejmą 4 banki, wśród których znajdują się: Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank oraz Toyota Bank. Jakie utrudnienia będą się z tym wiązały?

W przypadku Santander Bank Polska, klienci nie będą mogli skorzystać z bankowości internetowej oraz mobilnej w niedzielę 29 marca od północy do 5:00 rano. W tym czasie przelewy, płatności mobilne i BLIK będą niemożliwe do realizacji. W czasie obowiązywania przerwy bankomaty i wpłatomaty będą także niedostępne.

Z kolei ING Bank Śląski zaplanował przerwę techniczną również w niedzielę, trwającą od północy do 5:30 rano. W tym czasie dostęp do bankowości internetowej oraz mobilnej może być utrudniony. Przewiduje się również problemy z właściwym funkcjonowaniem bankomatów i wpłatomatów. Co ważne, w czasie trwania przerwy mogą nie działać karty płatnicze. Ponadto, w sobotę (28 marca) od godziny 14:00 klienci mogą mieć utrudniony dostęp do kantoru walutowego i systemu wymiany walut.

Trzeci na liście – mBank wprowadzi przerwę w dostępie do usług w niedzielę (29 marca), która potrwa od godziny 3:30 do nawet 11:00. Płatności kartą oraz wpłaty i wypłaty gotówki będą niemożliwe do zrealizowania do godziny 08:00. Z kolei utrudniony dostęp do bankowości, zarówno internetowej, jak i mobilnej potrwa do godziny 10:00. W tym czasie nie będzie możliwe skorzystanie z infolinii.

Ostatni z banków, Toyota Bank, wprowadzi przerwę techniczną w niedzielę od 8:00 do 20:00. Przewiduje się utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej, mogą nie działać szybkie płatności oraz autoryzacje transakcyjne. Również niedostępna będzie w tym czasie infolinia.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE