Jak wyraźnie spowolnić koronawirusa? Czesi ujawniają swój sposób [WIDEO]

Czesi nagrali film w 35 językach, w którym opisali sposób, w jaki udało im się zahamować pandemię w ich kraju. Dziś w Czechach wykryto tylko 3 przypadki zakażenia koronawirusem! Pamiętajcie, że są napisy w języku polskim, wystarczy kliknąć odpowiednią ikonkę.

GŁÓWNY ARGUMENT NA RZECZ KORZYSTANIA Z WŁASNORĘCZNIE WYKONANYCH MASECZEK: Domowej roboty maseczki nie są w stanie zapewnić pełnej ochrony osobistej, ale mają duże znaczenie dla spowolnienia rozprzestrzeniania się wirusa. Nasze badania udowadniają, że są w stanie zatrzymać aż 95-100% wirusów, które wydostają się na zewnątrz w trakcie oddychania, kaszlu i kichania.

Najwięcej osób zaraża innych w ciągu kilku pierwszych dni, kiedy nie mają jeszcze symptomów choroby, stąd zaleca się, by wszyscy nosili maseczki. Nasze założenia poddaliśmy testom przeprowadzonym przez dwie największe uczelnie techniczne, a wyniki badań stanowią jednocześnie zalecenia wydane przez zespół ekspertów COVID CZECHIA, koordynowany przez rektora Politechniki Czeskiej w Pradze.

Zespół ekspertów składa się z wirusologa, epidemiologa, lekarzy ze specjalizacją w zakresie ochrony populacyjnej, chemików i fizyka specjalizujących się w dziedzinie filtracji. Grupa stanowi organ doradczy przy Radzie Ministrów Republiki Czeskiej w Pradze. Obecnie w całym kraju noszenie masek jest obowiązkowe. Aby spowolnić rozwój epidemii i ocalić życia ludzkie, prosimy o udostępnienie niniejszej wiadomości jak największej liczbie osób. #Masks4All: „Ja chronię Ciebie, Ty chronisz mnie.”

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE