Emilewicz: Największy kataklizm gospodarczy, jaki spotyka Polskę w ciągu ostatnich 100 lat

„Chciałam bardzo podziękować panu premierowi za zaufanie i powierzenie mi tej misji, którą przede mną postawił. On postawił przede mną te misje kilkanaście lat temu, kiedy zaprosił mnie do współpracy politycznej” – mówiła na poniedziałkowej konferencji Jadwiga Emilewicz.

„Decyzja którą podjął Pan premier była decyzją szybką i dalekowzroczną odpowiedzialności za stan państwa w jakim gdzie się znajdujemy.

Dziś tak jak powiedział pan premier najważniejszą rzeczą jest stabilizacja i zapewnienie bezpieczeństwa zarówno tego zdrowotnego jak i gospodarczego Polaków, bo to co jest dzisiaj podstawową troską Polaków jest to czy będą mieli pracę, czy uzyskają pensje, czy będą mieli za co utrzymać swoje rodziny i swoje dzieci w tym trudnym czasie i takie są podstawy decyzji, którą podjęliśmy i którą zaakceptowaliśmy i którą za rekomendował nam premier Jarosław Gowin” – powiedziała Jadwiga Emilewicz.

„Przed nami kolejne inicjatywę ustawodawczą. Na pewno porozumienie będzie jasnym i mocnym głosem, będzie rekomendować dalsze zmiany w zakresie wsparcia, utrzymania miejsc pracy, w zakresie wsparcia podmiotów gospodarczych abyśmy przetrwali największy kataklizm gospodarcze, jakiej spotyka Polskę w ciągu ostatnich 100 lat” – dodała minister.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE