Biedronka uruchamia dostawy do domu! Zachowujesz promocje, płacisz tylko za dostawę

Zakupy z Biedronki są teraz możliwe w wersji online i mobilnej. Ceny i promocje, które można znaleźć w sklepach Biedronki, obecnie są dostępne przy użyciu aplikacji Glovo. Zakupy można zamawiać z bezpośrednią dostawą do domu w 10 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Fot. Kraków w Pigułce

Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1000 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki.

Klienci z niej korzystający kupią produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji.

Zakupy mają być dostarczane przez kurierów Glovo w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego. Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.

Proces realizacji zamówienia od chwili jego złożenia do momentu dostawy zajmie nie więcej niż godzinę, w zależności od pory dnia i lokalizacji, jednak w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się wydłużyć. Zamówienia będą przyjmowane w godzinach od 10 do 22.30. Dostępność usługi będzie uzależniona od aktualnej dostępności dostawców w poszczególnych dzielnicach miast objętych zasięgiem funkcjonowania programu.

[AKTUALIZACJA] Oferta przerosło oczekiwania Glovo. Obecnie usługodawca pracuje nad przywróceniem stabilności usługi.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE