Niektóre sklepy nadal będą otwarte cała dobę. Wiemy które

Po świętach większość sklepów wraca do normalnego trybu pracy. Ponieważ jednak są ograniczenia w ilości przybywających w nich osób, niektóre zdecydowały się na przedłużenie akcji.

Fot. Pixabay

Większość sieci, jak np. Netto, powraca do normalnego trybu pracy sklepów. Niektóre jednak zdecydowały się na wydłużenie czasu pracy placówek lub przestawienie ich w całodobowy tryb pracy.

Aldi
Od 3 kwietnia wszystkie sklepy Aldi są otwarte od 6 do 22. Godziny te zostaną utrzymane. W nadchodzącą niedzielę handlową, która przypada 26 kwietnia, praca sklepu zostanie skrócona od 9 do 18.

Biedronka
Niektóre Biedronki otwarte były całodobowe. Po świętach sieć zrezygnowała z trybu całodobowego i wydłużyła tryb pracy sklepów. Większość z nich otwarta będzie od 6 do 24. Sieć zastrzega jednocześnie, że dokładna informacja na temat otwarcia jest podana w sklepie.

Lidl
Większość sklepów Lidla powraca do wydłużonego czasu pracy. Będą otwarte od 6 do 24. Część placówek pozostanie jednak czynna całą dobę, za wyjątkiem przerwy technicznej, która odbywać się będzie pomiędzy godziną 3:00, a 4:00. W Krakowie jest to 6 placówek, a pełna ich lista znajduje się na stronie internetowej w zakładce „znajdź sklep”.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE