E-sklep Tesco przeżywa oblężenie. Zakupy będą rozwozić taksówkarze

Tesco, podobnie, jak większość firm umożliwiające zakupy online, przeżywa teraz oblężenie. Aby sprostać ogromnej liczbie zamówień, Tesco łączy siły z firmami Free Now oraz 99Rent.

Fot. Shutterstock

Jak czytamy w regulaminie usługi, usługa dowozu jest świadczona przez kierowców taksówek lub wypożyczalni samochodów, nie przez Tesco.

Cena usługi dostawy jest obliczana indywidualnie dla każdej dostawy, jako suma kwoty bazowej 6 zł oraz kosztu przejazdu każdego kilometra od sklepu realizującego zamówienie do miejsca dostawy w wysokości 1,90 zł za kilometr.

Adresy sklepów realizujących zamówienia dostępne są na stronie https://ezakupy.tesco.pl/ i widoczne są podczas rezerwacji terminu dostawy Zamów i odbierz, odległości wskazane na stronie są orientacyjne i odnoszą się do adresu, na który zarejestrowane jest konto. Wybierając opcję dostawy zakupów z pomocą FREE NOW i 99RENT, akceptują i wyrażają zgodę Państwo, że od momentu wydania zakupów kierowcy, ponoszą oni całkowitą odpowiedzialność za Państwa zakupy i prawidłowe ich dostarczenie, w tym za opóźnienia w dostawie.

Samochody taxi nie mają opcji chłodzenia i mrożenia produktów w trakcie transportu. Tesco nie ponosi odpowiedzialności za jakość oraz kompletność zakupów od momentu wydania ich kierowcy taksówki.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE